Každému autosalonu a prodejci aut se hodí mít propagační fotky svých vlastních aut, které má v nabídce nebo skladem rovnou k odběru pro zákazníky. Oficiální fotky dodané od automobilky má každý prodejce a mnohdy jsou již okoukané nebo moc univerzální. Proto nabízím nafocení Vašich vlastních předváděcích vozů (ideálně s reklamním polepem Vašeho autosalonu).
Určitě v reklamně (ať už tisku, na internetu nebo na sociálních sítích) upoutáte víc pěknou fotkou Vašeho auta, než nějakou univerzální fotkou, kterou má každý prodejce.
Buďte proto originální a vynikněte!
Jak focení pro autosalon funguje
Předem se domluvíme o jaké fotky budete mít zájem (ve městě, v přírodě, v průmyslové zóně nebo ve více různých prostředích). V domluvený den a čas si auto u vyzvednu a po nafocení opět vrátím zpět do autosalonu. Délka focení a počet fotek je vždy na domluvě. Stejně tak i to, zda budu mít auto na 2 hodiny nebo na 2 dny :-)
K půjčenému auto se vždy chovám maximálně opatrně, neporušuji předpisy, nevytáčím studený motor a auto vrátím zpět nezašpiněné - zkrátka, tak aby nebylo poznat, že jsem s autem vůbec jezdil.
Kde můžu auto vyfotit
Mám vytipovaných několik zajímavých míst v Brně (příroda, město, čtvrť rodinných domů, moderních business centra či průmyslové zóny). Nebo můžu udělat univerzální fotky na parkovištích či podzemních garážích. Znám i spoustu pěkných míst na focení venku v přírodě, v lese, u vody apod..
Nabízím i speciální podzimní focení nebo zimní focení.
Proč si nechat auto nafotit
Fotky můžete použít do reklamy, tisku, na internet nebo na sociální sítě. Vždy zaujmete zákazníka více fotkou, na které je Vaše konkrétním vozidlo, než nějakou univerzální fotografií dodanou "z centrály".
Fotky Vám předám elektronicky ve dvou vyhotoveních - zmenšené na web a v plné kvalitě pro tisk.
Kolik to stojí
Cena záleží na délce focení a počtu dodaných fotek - vše je na domluvě.
Focení je vždy s daňovým dokladem s možností odpočtu DPH (jsem plátce DPH).
Ukázky fotek
Back to Top