Během roku 2023 jsem navázal spolupráci s autosalonem Mija Autocentrum Brno, prodejcem automobilů Subaru. Naše spolupráce začala tím, že jsem jim dělal polepy aut. Následně jsme se domluvili na focení všech nabízených modelů z čehož pak vznikl nakonec krásný "Subarácký" kalendář.
Focení mě zabralo dohromady 4 dny. Jako první jsem dostal Subaru Forester, který jsem (jak jeho název napovídá) vzal rovnou do lesa a udělal spoustu podzimních fotek. Pak následovalo malé lehké sportovní auto Subaru BRZ. Po něm přišla tzv. vlajková loď Subaru Outback. Poslední elektrické Subaru Solterra bylo na delší dobu zapůjčeno klientovi autosalonu, ale nakonec se vrátilo v ideální čas - těsně před tím, než celé Brno a okolí zasypal sníh. Elektrickou Solterru jsem fotil v čerstvém sněhu, navíc za krásného počasí.
Tisku kalendářů se věnuji už od roku 2010. Nabízím kompletní zpracování od vyfocení, po tisk a vazbu. Kalendáře tisknu na profesionálním tiskovém stroji na lesklý křídový papír o gramáži 200g/m².
Jak kalendář vypadá
• rozměr A3 (42x30 cm)
• 12 měsíců + titulní stránka + zadní karton
• kroužková vazba (bílá nebo černá) + háček na pověšení
• papír lesklý křídový 200g/m²
Kolik to celé stojí
Cena záleží podle domluvy, rozsahu focení a počtu výtisků.
Obecně se dá říct, že cena tisku je 120-300 Kč/kus (podle počtu kusů).
Cena za focení opět podle času, počtu dodaných fotek a počtu dní focení. Můžeme udělat jedno hodinové focení za cenu dle ceníku, ale není problém vyfotit auto vícekrát nebo se domluvit na celoroční spolupráci.
Chcete taky vyfotit a vytisknout kalendář?
Back to Top